O mnie

Cześć, mam na imię Marcin!

Aparat towarzyszy mi od najmłodszych lat, ale wciąż udoskonalam swój warsztat, chcąc być coraz lepszym. Tkwienie w jednym miejscu nigdy nie sprawiało mi większej radości. Lubię działać, tworzyć, kreować.
Drugi człowiek jest dla mnie niczym płótno dla malarza. Aparat natomiast zastępuje mi pędzel. Staram się tworzyć małe dzieła sztuki – nostalgiczne i wzruszające, ciekawe, czasami nieco tajemnicze, niekiedy zmuszające do refleksji, ale zawsze pełne uczuć i emocji.
Pragnę Ci zaoferować – możliwość przeżywania najpiękniejszego dnia swojego życia za każdym razem, kiedy najdzie Cię na to ochota.  Jako że oferuje zarówno usługi fotografa jak i kamerzysty, decydując się na moją osobę masz pewność kompleksowej realizacji. Chociaż moją specjalnością są zdjęcia i filmy ślubne  wykonuje również sesje narzeczeńskie i rodzinne tworząc ponadczasowe, przyjazne nie tylko oku, ale również sercu, pamiątki.
Wierzę, że nasze spotkanie będzie znakomitym doświadczeniem i dobrze spędzonym czasem zarówno dla mnie jak i dla Ciebie.

Działam na terenie Podlasia.